fbpx
Menu Zamknij

Pożyczki i chwilówki Wonga

Chwilowe problemy finansowe mogą przytrafić się każdemu. Zarówno ze względu na źle rozplanowane opłaty, jak i niespodziewane wydatki. W obu przypadkach szybka pożyczka będzie dobrym rozwiązaniem. Trzeba tylko podejść do tego rozsądnie –przemyśleć kwotę i czas, w którym będziemy w stanie zwrócić należność oraz wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Jak to działa?

Ubiegając się o pożyczkę w Wonga możemy być pewni jednego:  braku skomplikowanych procedur i wymagań względem weryfikacji. Potrzebny będzie wyłącznie numer dowodu osobistego, numer konta bankowego oraz numer telefonu, na który to konsultant w bardzo krótkim odstępie czasu skontaktuje się w celu potwierdzenia tożsamości i oceny naszych zdolności kredytowych. Podczas tej weryfikacji od razu dostajemy decyzję i w kilkanaście minut pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie.

Co warto wiedzieć

To, co wyróżnia tą firmę  na tle innych pożyczkodawców to możliwość szybszej spłaty. Oznacza to również, że jeżeli nasz czas spłaty będzie krótszy niż zadeklarowany, to automatycznie kwota spłaty zmniejszy się. W panelu klienta znajdziemy suwak, dzięki któremu na bieżąco możemy kontrolować wysokość swojej pożyczki, która maleje z każdym wcześniejszym dniem spłaty naszego zobowiązania. Krótko mówiąc : im szybciej spłacimy, tym więcej zyskamy! Uwaga: nie dotyczy to pierwszej pożyczki, której koszt zawsze wynosi 10zł, bez względu na jej wysokość.

Wonga może również pochwalić się darmowymi kursami on-line, dzięki którym nie tylko zyskamy wiedzę na temat oszczędzania, bezpieczeństwa finansowego oraz pomnażania oszczędności, ale również otrzymamy profity za pozytywne ukończenie kursu.

Bardzo na plus okazuję się również możliwość ustalenia kwoty pożyczki co do złotówki,a okres spłaty co do dnia. Jest to niewątpliwie największy atut tego pożyczkodawcy, ponieważ sami dostosowujemy wszystkie wartości do naszych aktualnych możliwości. A jeżeli nastanie potrzeba wydłużenia czasu spłaty, oczywiście będziemy mogli z niej skorzystać.

Na stronie pożyczkodawcy znajduje się bardzo wygodny czat z konsultantem, dzięki któremu w szybki sposób uzyskamy informacje, które nas interesują. Możemy z niego skorzystać od pn.-pt. 8:00-20:00 jak również sb.-nd. 9:00-17:00.

Pierwsza pożyczka

Decydując się na pożyczkę w Wonga mamy możliwość otrzymania zarówno pożyczki krótkoterminowej,jak i jej alternatywy: pożyczki ratalnej. Wysokość pierwszej pożyczki krótkoterminowej to maksymalnie 1500 zł na 60 dni,natomiast ratalnej to nawet do 20000 zł w 60 ratach.  Koszt pierwszej pożyczki krótkoterminowej dla nowych klientów jest stały i wynosi 10 zł, bez względu na jej wysokość, natomiast ratalnej uwzględniony jest od oceny zdolności kredytowej. Przejrzystość strony internetowej i zawarte w niej konkretne,rzetelne informacje pozwalają nam ustalić kwotę i czas spłaty pożyczki bez obawo dodatkowe koszty.

Weryfikacja odbywa się dodatkowo po przelaniu 10 groszy z naszego konta bankowego, dzięki czemu pożyczkodawca może potwierdzić naszą tożsamość.

Kolejna pożyczka Klient, który może cieszyć się wiarygodnością w terminowej spłacie pierwszej pożyczki ma prawo do ubiegania się o kolejną. Zazwyczaj z każdą następną pożyczką jej wysokość wzrasta a czas wydłuża się. I odwrotnie:jeśli spóźnimy się ze spłatą, jej kolejna wartość być może spadnie. Po zalogowaniu się i ustaleniu kwoty pożyczki system zazwyczaj nie będzie już od nas wymagał potwierdzenia tożsamości. Niejednokrotnie po kliknięciu zadeklarowania „Chcę wziąć pożyczkę” pieniądze już wędrują na nasze konto bankowe.

Dokonując spłaty możemy wybrać dwie możliwości: przelew automatyczny lub przelew manualny (z jakiegokolwiek innego konta).

Podsumowując zalety:

 • możliwość dostosowania wysokości i czasu spłaty pożyczki pod swoje możliwości
 • stosunkowo długi czas spłaty (60 dni)
 • minimum formalności
 • pożyczka on-line
 • brak dodatkowych opłat za wypłatę i spłatę pożyczki
 • możliwość skorzystania z pożyczki ratalnej
 • firma wyróżniona nagrodą „Jakość obsługi”
 • indywidualna analiza sytuacji klienta i pomoc w otrzymaniu gotówki

Wady:

 • koszt pierwszej pożyczki w kwocie 10 zł
 • opóźnienia w spłacie skutkują zmniejszeniem kwoty kolejnych pożyczek
 • jednorazowo można otrzymać tylko jedną pożyczkę

Wonga
5 (100%) 18 głosów

Zobacz także:

2 Komentarze

 1. Kasia

  Jeżeli bierzesz pożyczkę w Wonga, to musisz liczyć się z tym że oni bardzo cenią sobie terminową splatę. Fajny pożyczkodawca, ale naprawde nie można spozniac sie ze spłatą bo wtedy przy kolejnej pozyczce kwota maleje. Pozdrwiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *