fbpx
Menu Zamknij

Opinie o Visset

W dzisiejszych czasach czasem ciężko jest zapanować nad wydatkami. Choćbyśmy jakkolwiek nie mieli wszystkiego zaplanowane, to w którymś momencie może zabraknąć środków na koncie. Z pomocą przychodzą nam pożyczki pozabankowe onlineVisset. Są one bezpieczne, nowoczesne i umożliwiają szybkie uzyskanie gotówki bez wychodzenia z domu. Większość z nich przy pożyczaniu pierwszy raz jest darmowa, dlatego nie musimy obawiać się jakichkolwiek odsetek. Oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

O firmie

Wychodzi na przeciw naszym oczekiwaniom. To firma pożyczkowa z polskim kapitałem, działająca na rynku od 2009 r. Udziela pożyczek na okres do 30 dni, z możliwością przedłużenia terminu spłaty. Swoje produkty oferuje zarówno osobom prowadzącym działalność gospodarczą, jak i klientom indywidualnym. Warunki, jakie trzeba spełniać do otrzymania pożyczki:

1. Być obywatelem RP
2. Być w wieku od 20 do 75 lat
3. Posiadać konto bankowe w dowolnym banku działającym na terenie Polski
4. Posiadać własny telefon komórkowy
5. Nie figurować w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD, ERIF jako dłużnik nieterminowo regulujący swoje należności. Pierwsza pożyczka

Składając wniosek jako klient indywidualny możemy skorzystać z darmowej pożyczki w kwocie do 1000zł, natomiast posiadając własną działalność gospodarczą do 1500zł i są to pożyczki darmowe. Jeśli jednak potrzebna nam będzie wyższa kwota, wtedy musimy już liczyć się z prowizją. Przesuwając suwakiem na stronie głównej obrazowo będziemy mogli zobaczyć ile dokładnie będziemy musieli zwrócić. Potem wystarczy już tylko wypełnić swoje dane, przelać 1zł jako potwierdzenie tożsamości i po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku będziemy mogli spodziewać się gotówki na naszym koncie. Wszelkie dokumenty dotyczące Twojej pożyczki znajdziesz na profilu klienta. Zawsze mamy do nich łatwy dostęp, dlatego przesyłane są również na Twój adres e-mail w wersji elektronicznej. Zaciąganie pożyczki wiąże się z jej poręczeniem. Dla przedsiębiorców oferowane są pożyczki bez poręczenia, natomiast dla klientów indywidualnych jedynie z zabezpieczeniem.

Kolejna pożyczka

Visset daje zaufanie swoim klientom. Stopniowo, po terminowym spłaceniu poprzedniej pożyczki każda kolejna wzrasta o możliwość pożyczenia o 500zł więcej. Otrzymanie kolejnej pożyczki jest możliwe jedynie właśnie po spłacie wcześniejszej. Cały proces składania wniosku trwa już wtedy dosłownie kilka sekund. Logujemy się na nasze konto, komponujemy pożyczkę i klikamy “Weź pożyczkę”. Nie są już tutaj potrzebne dodatkowe dane czy opłaty weryfikacyjne. System zapamiętuje je, aby ułatwić nam cały proces składania wniosku.

Dodatkowe informacje

1. Posiadanie kredytu bankowego nie wyklucza możliwości sięgnięcia po pożyczkę w Visset, jednak nie możemy figurować jako dłużnicy i spłacać swoje zobowiązania terminowo

2. Standardowy proces weryfikacji wniosku, odbywa się bez konieczności dosyłania dokumentów

3. Darmową pożyczkę można przedłużyć do 30 dni. W przypadku płatnej pożyczki opcja przedłużenia nie jest dostępna

4. Poręczenie dla klientów indywidualnych na okres zawartej umowy pożyczki jest bezpłatne.

Zalety

1. Bardzo jasna i czytelna strona internetowa, w której brak niepotrzebnych informacji
2. Bezpieczeństwo naszych danych. Przechowywane one są na nowoczesnych serwerach, spełniających wszelkie wymagania stawiane przez GIODO (Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych)
3. Pierwsza pożyczka darmowa
4. Brak potrzeby dostarczania dodatkowych dokumentów 

Wady:

1. Niska kwota pierwszej pożyczki do 1000 zł a wyższa kwota już oprocentowana
2. Konieczność poręczenia pożyczki


Sprawdź inne darmowe pożyczki online:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
2 500 zł10 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł15 dni30 dni0 złZłóż wniosek
1 500 zł1 dzień30 dni10 złZłóż wniosek
1 500 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
Visset
5 (100%) 1 głosów

Zobacz także:

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *