fbpx
Menu Zamknij
via sms

Chwilówka Via sms

Pożyczka online, to doskonały sposób, aby bez zbędnych formalności i oczekiwania, pozyskać dodatkowy kapitał potrzebny na niespodziewane wydatki. Można ją otrzymać bez wychodzenia z domu, dzięki czemu niejednokrotnie potrafi wspomóc nas w przeróżnych sytuacjach. Pożyczki pozabankowe charakteryzują sie wysokim współczynnikiem przyznawalności, dlatego śmiało można z nich korzystać i cieszyć się przypływem pieniężnym nawet 15 minut po złożeniu wniosku !

Dlaczego Via Sms?

To innowacyjna firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek. Ze względu na bardzo wysoki poziom obsługi klienta oraz wykorzystywanie nowoczesnych osiągnięć technologicznych Via Sms klasyfikuje się na najwyższych pozycjach wśród polskich firm pożyczkowych. Cały proces wnioskowania o pożyczkę został skrócony do minimum, tak samo jak wymagania do jej otrzymania. Godne uwagi są bardzo częste promocje, o których to dowiadujemy się otrzymując sms-y. Jeżeli będziemy mieli ochotę z niej skorzystać, to jesteśmy w stanie zyskać dosyć duży rabat. Via sms prowadzi również program “Zaproś znajomych”, dzięki któremu również możemy otrzymywać prowizję za polecenie tego pożyczkodawcy. 

Pierwsza pożyczka

Pierwsza pożyczka nie może przekroczyć kwoty 1500 zł. Po 7 dniach od spłaty pierwszej pożyczki Twój limit wzrośnie do 2000 zł. Kolejny limit w wysokości 2500 zł osiągniesz już po 7 dniach od spłaty drugiej pożyczki. Czwarty limit wynosi 3000 zł. Ostatni limit to 4000 zł – dostępny już od piątej pożyczki. Poprawność wniosku weryfikowana jest poprzez podanie kodu otrzymanego wraz z sms-em oraz potwierdzenie konta bankowego (skorzystanie z bezpłatnej metody identyfikacji-INSTANTOR). Na co zwrócić szczególną uwagę, to przede wszystkim fakt, że Via sms nie wymaga od klienta żadnych dokumentów. Jedyne, co musimy to posiadać do telefon komórkowy i konto w banku. Via sms!

Kolejna pożyczka

Przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę będziemy musieli najpierw spłacić poprzednią – nie mamy możliwości skorzystać z dwóch pożyczek w jednym czasie. Nie jest również możliwe przedłużanie terminu spłaty, jednak w razie takiej potrzeby musimy jedynie skontaktować się z Via sms w celu dojścia do porozumienia i ustalenia nowego terminu i sposobu spłacenia pożyczki. Konsultanci czynni są od pn-pt 8:00-22:00, sb 8:00-18:00 oraz nd 8:00-16:00. Na stronie internetowej mamy możliwość skorzystania z bardzo funkcjonalnego czatu, oraz z fajnych artykułów związanych z pożyczkami. 

Podsumowując

Via sms prawdopodobnie klasyfikuje się w rankingu pożyczek na najwyższych miejscach, z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim przez brak przedstawiania dokumentów (potrzebny nam tylko telefon i numer konta bankowego). Po drugie bardzo często oferuje różnorodne promocje, programy lojalnościowe oraz kody rabatowe ! Ceniąc sobie swoich rzetelnych klientów podnosi wartość każdej kolejnej terminowo spłaconej pożyczki aż o 500zł. 

Z zalet możemy wymienić:

1. Pożyczanie uproszczone do minimum
2. Ciekawe promocje i rabaty
3. Brak dodatkowych opłat
4. Przejrzysta i funkcjonalna strona internetowa
5. Przekazywanie informacji o pożyczce w bardzo wygodnej formie SMS

Natomiast jako wady:

1. Możliwość skorzystania z jednej pożyczki na raz
2. Brak możliwości przedłużania terminu spłaty


Sprawdź również inne darmowe oferty:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
3 000 zł1 dzień61 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł5 dni45 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł1 dzień30 dni0 złZłóż wniosek
Via Sms
5 (100%) 7 głosów

Zobacz także:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *