fbpx
Menu Zamknij

Opinie o TaniKredyt

Czy można otrzymać darmową pożyczkę jedynie na dowód i nie wychodząc nawet z domu? Oczywiście! Rynek dostarcza nam coraz to więcej ofert, z których każda kolejna jest coraz ciekawsza a oprocentowanie coraz niższe. Zadowolenie klienta dla większości firm stawiane jest na pierwszym miejscu. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, wychodząc na przeciw jego potrzebom i oczekiwaniom. Pożyczki są elastyczne a czas spłaty w większości przypadków ustalany jest przez nas samych. Wystarczy jedynie starać się spłacać zobowiązanie w terminie a nasz kredyt zaufania będzie cały czas rosnąć.

Pierwsza pożyczka

Aby otrzymać pożyczkę, należy wybrać na stronie Pożyczkodawcy interesującą nas kwotę i termin spłaty pożyczki a następnie zarejestrować się wpisując swoje dane. Następnym krokiem będzie przelanie opłaty za utworzenie Konta Użytkownika z naszego konta bankowego. Już wtedy pozostaje nam czekać na telefon od Konsultanta, który potwierdzi te dane i przyzna decyzję o pożyczce. Jeżeli będzie ona pozytywna, to w kilka chwil pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie.
Kwota pierwszej darmowej pożyczki to aż 3 100 zł! Jeśli potrzebujemy większej ilości gotówki, to TaniKredyt oferuje nam kwoty aż do 7 000 zł. Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

  1. Posiadasz ważny dowód osobisty
  2. Jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  3. Jesteś w wieku od 20 do 75 lat
  4. Nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych
  5. Posiadasz konto bankowe
  6. Posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego.
  7. Aby spłacić pożyczkę należy wykonać przelew na konto podane w e-mailu. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 21:00, soboty i niedziele w godzinach 09:00 – 17:00.

Kolejna pożyczka

Decydując się na kolejną pożyczkę musimy już liczyć się z odsetkami. Zazwyczaj, jeśli terminowo spłacimy pierwszą pożyczkę, to kolejna jest nam bez problemu przyznawana. Jeśli nie mamy możliwości spłacić pożyczki w terminie, to będziemy proszeni o skontaktowanie się z Obsługą Klienta po to, aby wspólnie znaleźć rozwiązanie. Na stronie Pożyczkodawcy znajduje się również bardzo wygodny CZAT, z którego możemy skorzystać kiedy tylko będziemy mieli ochotę. Na stronie znajdziemy również wszystkie Regulaminy oraz Dokumenty, dlatego będziemy mogli do nich wracać w każdej chwili. TaniKredyt może pochwalić się certyfikatami, m.in. Polski Związek Instytucji Pożyczkowych oraz Odpowiedzialny Pożyczkodawca, dlatego warto mu zaufać i wziąć pożyczkę właśnie w tej firmie.

Zalety

1. Przejrzysta, czytelna strona internetowa

2. Bardzo wysokie kwoty pożyczek do 7 000zł

3. Czat z Konsultantem

4. Niskie oprocentowanie

Wady:

1. Wiek Pożyczkodawcy od 20 do 75lat

2. Możliwość wzięcia tylko jednej pożyczki w tym samym czasie


Sprawdź też inne oferty pożyczek online:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
3000 zł5 dni30 dni0 złZłóż wniosek
3000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
TaniKredyt
4.5 (90%) 6 głosów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *