fbpx
Menu Zamknij

Opinie o PożyczkaGo

Pożyczka przez Internet staje się coraz bardziej popularna. Klienci, którzy z niej korzystają, niemal zawsze wypowiadają się pozytywnie i wracają do tego typu rozwiązań, gdy zajdzie taka potrzeba. Pożyczki pomagają nam na realizację planów oraz szybką pomoc w razie tych kompletnie nieoczekiwanych zdarzeń. Jeżeli potrzebujemy szybkiej gotówki na krótki okres czasu, to warto przyjrzeć się takiemu rozwiązaniu.

O firmie

Ze względu na profesjonalne usługi pożyczkowe o gotówkę możemy wnioskować całkowicie bez wychodzenia z domu, posiadając jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy, rachunek bankowy oraz stałe źródło dochodów. Firma działa zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Wnioski te można składać 24 h na dobę 7 dni w tygodniu oraz mieć pewność, że decyzja zostanie podjęta w możliwie najkrótszym czasie. Przejrzyście i czytelnie przedstawione jest, jakie warunki trzeba spełniać, by ubiegać się o pożyczkę. Mamy również dostęp do wszystkich wzorów umów, tabeli opłat i prowizji oraz innych dokumentów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zasady na których dziś bierzemy pożyczkę, nie ulegną zmianie w trakcie trwania umowy. Pożyczkę możemy spłacić przed czasem oraz – co często ważne – rozłożyć ją na raty. PożyczkaGo dba o swoich lojalnych klientów, dlatego wraz ze spłatą zobowiązań będziemy mogli za każdym razem ubiegać się o coraz to wyższą kwotę pożyczki.

Pierwsza pożyczka

Pożyczając pierwszy raz otrzymujemy gotówkę całkowicie za darmo. Nie będą nam potrzebne żadne poręczenia ani zabezpieczenia. Wystarczy jedynie posiadać:
1. Skończone 19 lat
2. Dowód osobisty
3. Numer konta bankowego
4. Telefon komórkowy
5. Stały i udokumentowany dochód
6. Dostęp do internetu
7. Adres mailowy.

Natomiast składając wniosek o pożyczkę ratalną musimy:

1. Mieć od 21 do 73 lat
2. Mieć numer pesel
3. Być obywatelem polskim
4. Mieć stały adres zameldowania na terenie kraju
5. Mieć własne konto w banku
6. Mieć stały i udokumentowany dochód
7. Mieć numer telefonu
8. Być wiarygodnym klientem – nie możemy figurować w żadnej z baz dłużników.

Na stronie pożyczkodawcy możemy przed złożeniem wniosku zaznajomić się z wszystkimi dokumentami, tabelami opłat czy regulaminem dotyczącym pożyczki. Znajdziemy tam również najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Nie wymagane jest przedstawianie zaświadczenia o dochodach – jedynie deklaracja klienta o wysokości tych dochodów. 

Kolejna pożyczka

Pożyczając kolejny raz nie wprowadzamy ponownie swoich danych. W celu sięgnięcia po pożyczkę ustawiamy jedynie suwak na interesującą nas kwotę i czas spłaty i najprawdopodobniej już w kilkanaście minut możemy cieszyć się gotówką na naszym koncie! 

Zalety:

1. Możliwość wzięcia pożyczki ratalnej
2. Przejrzyste informacje
3. Blog z ciekawostkami na stronie internetowej
4. Pierwsza pożyczka darmowa
5. Minimum formalności
6. Brak poręczycieli
7. Innowacyjne i bezpieczne rozwiązania.

Wady:

1. Wiek minimum 19 lat
2. Pierwsza pożyczka do 2.000 zł
3. Tylko jedna aktywna pożyczka w tym samym czasie.


Sprawdź również inne pożyczki online:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
3 000 zł1 dzień61 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł5 dni45 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł1 dzień30 dni0 złZłóż wniosek
PożyczkaGo
4.9 (98.57%) 14 głosów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *