fbpx
Menu Zamknij

Na co warto wziąć pożyczkę?

Pożyczka, wydaje się łatwym dostępem do pieniędzy, których w większości przypadków brakuje. Okazuje się jednak, że warto dokładnie się zastanowić nad tym, czy brać daną pożyczkę. Warto wcześniej zastanowić się, na co ją wziąć i jak nie wpaść w tarapaty finansowe. Dużym błędem jest brak możliwości zarabiania, decydowanie się na pożyczki, czy to od banków, czy firm prywatnie. Istnieje cała masa rzeczy, na które można pożyczać pieniądze, ale jest także kilka, na które nie warto się zadłużać. Trzeba dobrze przemyśleć swoją sytuację finansową, ale także zastanowić się nad tym, dokąd tak naprawdę zmierzamy, w swoich planach. Dość istotne przy podejmowaniu decyzji, okazać się może to, jakie znaczenie ma to, na co chcemy przeznaczyć pożyczkę. Jeśli chodzi wyłącznie o jakiś kaprys, typu nowego gadżetu, to być może nie warto sobie tym zaprzątać głowy, albo da się poczekać, aż uzbierana zostanie potrzebna kwota.


Sprawdź pewne pożyczki:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
3 000 zł1 dzień61 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł5 dni45 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł1 dzień30 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł5 dni30 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 500 zł10 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł10 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł15 dni30 dni0 złZłóż wniosek
1 500 zł1 dzień30 dni10 złZłóż wniosek
1 500 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek

Pożyczka na konkretny cel

Konkretny cel to coś, co można określić mianem oraz terminowo. To może być zakup nowego samochodu albo dofinansowanie jakiegoś projektu. To może być plan biznesowy, ale także kwestia otwarcia nowej firmy. Pożyczka może być wzięta na cel z góry określony albo w umowie, albo przez samego pożyczkobiorcę. Najczęściej spotykanym rodzajem pożyczek są tak zwane pożyczki konsumpcyjne, a inaczej mówiąc, takie na dowolny cel. Jednak są one udzielane tylko w określonej wysokości do kilku tysięcy złotych. I to może okazać się dość dużym ograniczeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o większe plany.

Samochód lepszej marki

Jeśli duży nacisk kładzie się na jeżdżenie autem dobrej marki, a także, aby był on zakupiony nowy z salonu, to może się okazać, że zwyczajna pożyczka na samochód, nie będzie wystarczająca. To może być zbyt mała kwota, a jak wiadomo, są także inne możliwości. Albo zaciągnięcie pożyczki dedykowanej na zakup samochodu, albo innego rodzaju finansowania. Skuteczne może być też zbieranie pieniędzy na ten cel, a potem dobranie tylko niewielkiej kwoty, aby nowy samochód sobie zakupić. Czasem można także sprzedać stare auto, aby móc kupić sobie nowy z lepszym wyposażeniem.

Pożyczka na konkretny cel
Oceń

Zobacz także:

1 Komentarz

  1. Pingback:Realizacja marzeń a dochód z renty ⋆ NaProcent.pl - Pożyczki online, Chwilówki, Kredyty przez internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *