fbpx
Menu Zamknij

Opinie o Netgotówka

Czasami nagłe wydatki mogą wpędzić nas w zakłopotanie. Nie wiemy jak wybrnąć z sytuacji oraz jakie rozwiązanie będzie dla nas najbardziej korzystne. Warto wtedy przyjrzeć się ofertom pożyczek krótkoterminowych. Dobierając ofertę pod swoje potrzeby i możliwości jesteśmy w stanie w łatwy i bezpieczny sposób rozwiązać wiele problemów finansowych. Jeżeli właściwie podejdziemy do tematu i nie pożyczymy więcej, ile jesteśmy w stanie oddać, to możemy zyskać naprawdę wiele.

O firmie

Netgotówka powstała, aby w prosty i bezpieczny sposób wychodzić na przeciw potrzebom swoich klientów. Ważne jest tutaj indywidualne podejście do klienta, partnerskie relacje z klientami oraz udzielanie pożyczek w jak najkrótszym czasie. Netgotówka może pochwalić się wieloma certyfikatami, m.in.: “Firma wiarygodna finansowo” czy “Rzetelna firma”. Firma jest również członkiem Związku Pracodawcy Warszawy i Mazowsza. Konsultanci dostępni są dla swoich klientów od poniedziałku do piątku, natomiast wniosek o pożyczkę można składać 24h na dobę!

Pierwsza pożyczka

 O pożyczkę może wnioskować każdy, kto łącznie spełnia poniższe kryteria:

  • jest osobą pełnoletnią, posiada obywatelstwo polskie lub ukraińskie i mieszka na terytorium Polski
  • posiada konto w banku oraz telefon komórkowy i adres e-mail
  • otrzymuje wynagrodzenie na swoje konto bankowe
  • jest w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę w umówionej kwocie i terminie, nie zalega ze spłatą swoich zobowiązań w stosunku do innych instytucji (raty pożyczek, kredytów, rachunki za telefon, itp)
  • nie figuruje jako nierzetelny dłużnik w rejestrach dłużników, BIK i podobnych rejestrach.

Dla pierwszej pożyczki oferowana jest kwota do 2.200 zł na okres od 14 do 42dni, natomiast kolejna może wzrosnąć do nawet 3.500 zł.Niewątpliwie dużym plusem jest opcja skorzystania z co piątej pożyczki za darmo!

Aby otrzymać pożyczkę wystarczy zarejestrować się na naszym Portalu, złożyć wniosek o pożyczkę oraz przelać 0,01 zł celem weryfikacji Twojego numeru konta bankowego. Rejestracja jest czynnością jednorazową. Kolejnym krokiem będzie wybranie kwoty, czasu spłaty i wysłania potwierdzenia otrzymania wynagrodzenia od pracodawcy. Większość pożyczek trafia na konto Klienta w ciągu 10 minut. Przelewając pożyczkę stosowane błyskawiczne przelewy w ramach tego samego banku (Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP) a do innych banków wysyłane są natychmiastowe przelewy Express Elixir. Dzięki temu pożyczka powinna być na Twoim koncie w ciągu 10 minut.

Kolejna pożyczka

Wszystkie dane potrzebne do spłaty pożyczki znajdziemy w Panelu Klienta oraz w mailu. A co, jeżeli nie uda nam się spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie? Jeśli nie jesteśmy w stanie spłacić całej pożyczki zgodnie z terminem umowy należy skontaktować się z pracownikiem Netgotówka. Konsultanci starają się, aby wspólnie z Tobą znaleźć rozwiązanie, dbając o Twój komfort i poczucie partnerstwa. Przy składaniu każdego kolejnego wniosku nie musimy już wypełniać danych. Cały proces zajmuje dosłownie kilka chwil i gotówka może znaleźć się na naszym koncie w zaledwie 10 minut.

Zalety: 

1. Brak górnej granicy wieku pożyczkodawcy
2. Co piąta pożyczka gratis
3. Wysoka kwota pierwszej pożyczki do 2.200zł
4. Nie wymagany jest kontakt z naszym pracodawcą
5. Rzetelność usług i zaufanie do klienta
6. Długi czas na zwrot pożyczki do 42 dni.

Wady:

1. Tylko jedna aktywna pożyczka w tym samym czasie
2. Posiadanie pełnoletności przy składaniu wniosku.


Sprawdź inne darmowe chwilówki online:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
2 500 zł10 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł15 dni30 dni0 złZłóż wniosek
1 500 zł1 dzień30 dni10 złZłóż wniosek
1 500 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
Netgotówka
4.6 (91.58%) 38 głosów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *