fbpx
Menu Zamknij

Chwilówki Online – Net Credit

Szybka i bezpieczna pożyczka staje się coraz bardziej popularna. Net credit zarówno ze względu na szansę otrzymania jej przy minimum formalności, jak i przez bardzo duży wachlarz możliwości jej zwrotu. Sami dostosowujemy jej wysokość, czas spłaty a nawet wysokość raty pod nasze preferencje. Wystarczy jedynie wybrać najlepszą dla nas ofertę.

Co warto pamiętać

Net Credit należy do Polskiego związku Instytucji Pożyczkowych i niezmiennie zajmuje wysokie pozycje w rankingach pożyczkodawców. To zaufana i odpowiedzialna platforma pożyczkowa, która w bardzo czytelny i jasny sposób przedstawia swoją ofertę. Nie musimy się martwić o przedstawianie umowy o pracę, czy też szukanie poręczycieli. Warto zwrócić uwagę na tego pożyczkodawcę, ponieważ został on wyróżniony Gwiazdą Jakości Obsługi 2018.

Pierwsza pożyczka

O pożyczkę może wnioskować osoba, która znajduje się w wieku od 20 do 70 lat, przebywa na terytorium Polski oraz posiada numer PESEL. Do jej otrzymania będzie nam potrzebny jedynie dowód osobisty, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Podczas pierwszej pożyczki możemy wnioskować na kwotę od 300 do nawet 5000 złotych zupełnie za darmo. Cały proces polega na założeniu profilu klienta, weryfikacji poprzez przelanie 0,01zł ze swojego konta, oraz telefonicznym potwierdzeniu swojej tożsamości. I już wtedy wystarczy poczekać na decyzję, o której to dowiemy się dosłownie w kilka chwil. A jeżeli nastąpi potrzeba odstąpienia od umowy, mamy możliwość złożenia wypowiedzenia w terminie do 14 dni od daty jej zawarcia.

Kolejna pożyczka

Jeden klient może posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę w tym samym czasie. Można jednak dobrać kwotę w ramach swojego limitu kredytowego, lub refinansować aktualną o 7, 14 lub nawet 30 dni! Net Credit oferuje również zniżki dla stałych klientów, dlatego warto wybrać tego pożyczkodawcę.


Kwota:
6000PLN
Okres:
65dni
1
Kwota:
3000PLN
Okres:
30dni
2
Kwota:
3000PLN
Okres:
45dni
3
Net Credit
4.7 (94.62%) 26 głosów

Zobacz także:

1 Komentarz

  1. Marcin

    NetCredit bardzo szybko rozpatruje wnioski, ale nie wszystkie przyznają. Niestety taka jest prawda, jeśli ktoś ma czystą historię to nie ma o co się bać. W skali 1 na 10 daje 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *