fbpx
Menu Zamknij

Opinie o Mamonto

Wraz z postępem technologii i aplikacji mobilnych mamy możliwość skorzystać z bezpłatnej pożyczki w każdym miejscu i praktycznie o każdej porze. Jest to wygodny i bardzo bezpieczny sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki. Warto jednak znaleźć firmę, która spełnia warunki najbardziej dla nas korzystne. Jedną z takich firm jest Mamonto.

Ważne informacje

1. Wszystkie dane osobowe przetwarzane są w Mamonto zgodnie z prawem i posiadają status informacji poufnych. Także informacje o Kliencie pozyskane w procesie ubiegania się o pożyczkę są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich.

2. Aby otrzymać pożyczkę trzeba być stałym mieszkańcem Polski, w wieku od 20 do 70 lat. Klient musi posiadać stale źródło dochodu oraz nie figurować w rejestrze dłużników.

3. Pożyczka jest wypłacana w formie bezpłatnego przelewu na konto lub poprzez czek GIRO. Czek GIRO to możliwość wypłaty gotówki w każdym dowolnym punkcie Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Aby móc skorzystać z opcji czeku GIRO należy podczas składania wniosku wybrać opcję „ Wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO”.

Pierwsza pożyczka

Przy pożyczaniu pierwszy raz oferowana kwota wynosi 1500 zł na maksymalnie 30 dni. Po ustaleniu interesującej nas sumy pieniędzy musimy wypełnić wniosek kredytowy. Wszystkie dane które podajemy są chronione, dlatego nie musimy się bać ich przekazywania. Po złożeniu wniosku, na podany numer telefonu otrzymujemy sms z informacją o decyzji pożyczkodawcy. Kolejnym krokiem będzie przelanie 0,01 zł na konto bankowe w celu potwierdzenia tożsamości oraz oczekiwanie na telefon i weryfikacji tych danych. Wszystko po to, aby cała procedura odbywała się w jak najbardziej bezpieczny sposób. W celu zweryfikowania zdolności kredytowej Mamonto może poprosić o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód. Zazwyczaj nie są wymagane inne dodatkowe dokumenty. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie już w 15 minut!

Kolejna pożyczka

Na stronie Mamonto.pl mamy możliwość zapoznania się z umową ramową pożyczki i dokładnym jej przeanalizowaniu. Umowa jest czytelna i jasna, brak w niej jakichkolwiek ukrytych informacji. Przy każdej kolejnej pożyczce nie musimy już dokonywać przelewu weryfikacyjnego ani uzupełniać wszystkich danych. Proces pożyczania polega jedynie na ustawieniu kwoty i czasu spłaty i już możemy cieszyć się gotówką na swoim koncie. Warunkiem jednak jest terminowa spłata poprzedniej pożyczki.Na stronie internetowej znajdziemy również bardzo fajny blog z interesującymi nas zagadnieniami. Przed podjęciem decyzji o pożyczce możemy zasięgnąć kilku fajnych informacji na temat pożyczek, kredytów czy też porównywarek. Blog prężnie działa i cały czas wpisy są dodawane, dzięki czemu mamy wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu.

Zalety:

1. Czytelna i intuicyjna strona internetowa
2. Całkowite bezpieczeństwo danych
3. Blog internetowy
4. Proces składania wniosku skrócony do minimum

Wady:

1. Pierwsza pożyczka maksymalnie 1500 zł
2. Brak możliwości wzięcia dwóch pożyczek w jednym czasie
3. Wiek pożyczkobiorcy od 20 do 70 lat.

Sprawdź także inne oferty:


FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
3 000 zł1 dzień61 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł5 dni45 dni0 złZłóż wniosek
3 000 zł1 dzień30 dni0 złZłóż wniosek
Mamonto
Oceń

Zobacz także:

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *