fbpx
Menu Zamknij

KREDYTOK – Pożyczka gotówkowa

Życie jest pełne niespodzianek. Zarówno tych, które sprawiają nam mnóstwo radości jak i tych, które potrafią nas wyczyścić ze swoich oszczędności. W przypadku chwilowych problemów finansowych warto sięgnąć po pożyczkę KREDYTOK, która pomoże nam je zamknąć. Mając na uwadzę jedynie termin zwrotu nie musimy się martwić o składanie zbędnych kompletów dokumentów czy kolejki w banku. Pożyczkę możemy dostać na dowód w ciągu zaledwie 15 minut!

O firmie

To, co przede wszystkim wyróżnia KredytOk to fakt, że firma posiada oddziały stacjonarne. Na stronie internetowej tego pożyczkodawcy możemy sprawdzić, gdzie dokładnie znajdują się punkty obsługi klienta. Jeżeli mamy ochotę jednak wysłać wniosek online, to oczywiście jest to możliwe. Można go składać 24h na dobę siedem dni w tygodniu a wstępną decyzję dostaniemy już w kilka sekund po jego wysłaniu. Nie są tu potrzebne żadne zaświadczenia i poręczyciele a każdą pożyczkę możemy rozłożyć na raty wedle swojego uznania. Kolejnym atutem jest brak wymagania zrobienia przelewu weryfikacyjnego. KredytOK to jeden z najszybszych sposobów na otrzymanie pożyczki przez internet. Wymagania, które trzeba spełniać, by otrzymać pożyczkę:
1. Mieć ukończone 24 lata
2. Posiadać stałe miejsce zamieszkania
3. Posiadać stałe źródło dochodu

Oferowana nam kwota to od 400 zł do 5000 zł w 3 do 6 rat. Przesuwając suwakiem od razu możemy zobaczyć jak będą się rozkładały płatności i podjąć decyzję. Dalej pozostaje nam wypełnić krótki wniosek pożyczkowy i zaakceptować ofertę. Dokumenty zostaną nam wysłane na e-mail i należy wówczas podpisać wniosek podpisem elektronicznym. Pożyczka wypłacana jest w trybie ekspresowym na wskazany przez nas rachunek bankowy. Cały proces jest bardzo intuicyjny i prosty, dlatego nie musimy się obawiać żadnych ukrytych informacji i dodatkowych kosztów. KredytOK nie wymaga żadnych dokumentów. Weryfikacja wniosku odbywa się na podstawie wprowadzonych danych, weryfikacji tożsamości za pomocą narzędzia Kontomatik, potwierdzenia numeru telefonu kodem SMS.

Pożyczka

Szybkie pożyczki w KredytOK występują w wielu wariantach, spośród których każdy klient z łatwością wybierze ten najlepiej dostosowany do własnych potrzeb i możliwości finansowych. To klient, w ramach określonego dla danej części oferty limitu wybiera kwotę, na jaką opiewać będzie pożyczka chwilówka. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa i wynosi do 3 000zł.  Musimy jednak pamiętać, aby spłacić ją w jednej racie. Przed przyznaniem szybkiej pożyczki odbywa się rozmowa telefoniczna z doradcą finansowym, który pomaga w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Przydatne informacje

1. Wszystkie informacje o Kliencie pozyskane w procesie wnioskowania o pożyczkę są właściwie zabezpieczone od strony technicznej i organizacyjnej przed dostępem osób trzecich. Otrzymane dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem

2. Jeśli posiadasz niespłacony kredyt w banku możesz wnioskować o pożyczkę, jeśli terminowo regulujesz raty i odsetki bieżących zobowiązań i nie figurujesz w rejestrze dłużników BIG

3. Prócz kredytów i pożyczek krótkoterminowych KredytOK oferuje nam ubezpieczenia, leasing czy pomoc prawną. Warto zapoznać się z tymi informacjami na stronie internetowej tego pożyczkodawcy.

Warto wspomnieć również o tym, że za polecanie KredytOK osobom, które otrzymają pożyczkę dostajemy wysokie premie. Im więcej polecamy, tym więcej zyskujemy!

Zalety:

1. Zróżnicowana oferta
2. Możliwość spłaty ratalnej
3. Oddziały stacjonarne
4. Brak wysyłania dokumentów i zaświadczeń
5. Dostępność 24/76. Ciekawy blog na stronie internetowej 

Wady:

1. Ukończone 24 lata
2. Jeżeli nie ma naszego banku na liście nie ma możliwości wysłania wniosku przez Internet.


Sprawdź również inne darmowe oferty:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
2 500 zł10 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł15 dni30 dni0 złZłóż wniosek
1 500 zł1 dzień30 dni10 złZłóż wniosek
1 500 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
KredytOK
5 (100%) 11 głosów

Zobacz także:

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *