fbpx
Menu Zamknij

Zacznij inwestować w kryptowaluty!

Binance jest jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Jej start można było zaobserwować w 2017 roku, któremu towarzyszył niemal błyskawiczny rozwój. Giełda w kilka miesięcy stanęła na najwyższej półce, wraz z takimi konkurentami jak Bittrex 

Opłaty, prowizje, wpłaty i wypłaty

Wiele giełd kryptowalut pobiera prowizje w wysokości od 0.2% do nawet 0.8% od wartości transakcji. W przypadku sporadycznego handlu, kwota pobrana jako opłata transakcyjna nie koniecznie może przerażać. Sytuacja wygląda inaczej, jeżeli wykonujemy kilka/naście/set transakcji miesięcznie. W niektórych przypadkach może się okazać, że prowizje pobrane przez giełdy mogą sięgać niebotycznych wartości. Dlatego właśnie warto rozważyć korzystanie z giełdy Binance, ponieważ jest ona postrzegana jako jedna z najtańszych tego typu platform pod względem kosztów transakcji. Pobiera ona jedynie 0.1% od wykonanej transakcji, co w porównaniu do konkurencji jest świetną stawką. Koszt ten można dodatkowo zmniejszyć do 0.05% jeżeli handel odbywa się w parze z BNB – tokenem Binance zwanym Binance Coin.

Wystarczy jedynie zasilić konto na giełdzie, kupić za te środki BNB i zacząć trading w parach walutowych z tokenem Binance (których jest wiele). Jeżeli chodzi o kwestię opłat za dokonywanie depozytów i wypłaty kryptowalut na zewnętrzne portfele, to również można stwierdzić, że są one atrakcyjne. Oczywiście zasilenie konta jest całkowicie darmowe, a koszta wypłat z reguły ograniczają się do kosztów potrzebnych do wykonania transakcji (opłata górnicza itp.). Warto wspomnieć, że opłaty te są na bieżąco aktualizowane.

Giełda Binance
5 (100%) 1 głosów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *