fbpx
Menu Zamknij

Opinie o Finbo

Pożyczanie stało się proste, wygodne i szybkie. Aby wyjść na przeciw naszym potrzebom, stworzono pożyczki krótkoterminowe, po które możemy sięgnąć dosłownie w każdym miejscu i o każdej porze. Nie musimy martwić się o gromadzenie dokumentów i zaświadczeń, o kilkukrotne wizyty w banku ani o czekanie na decyzję długi czas. Jesteśmy w stanie dostać gotówkę od Finbo jedynie na dowód całkowicie online. Warto jednak pożyczać mądrze!

Finbo

Aby otrzymać pożyczkę od Finbo nie jest konieczne dostarczenie zabezpieczenia, poręczenia ani zaświadczenie o dochodach od pracodawcy. Pożyczka od Finbo może być zaciągnięta w kwocie od 200 do 10.000 zł na termin od 1 do 30 dni.Pierwsza Promocyjna Pożyczka może być otrzymana w kwocie od 200 do 3.000 zł. Pierwsza Promocyjna Pożyczka jest bez żadnych opłat, pod warunkiem dokonania jej terminowej spłaty.To co wyróżnia Finbo od innych podobnych firm, to możliwość odroczenie terminu płatności pożyczki. Po dokonaniu opłaty za przedłużenie pożyczki termin jej spłaty może zostać wydłużony o 7, 14 lub 30 dni. Przy Pierwszej Promocyjnej Pożyczce termin spłaty może być przedłużony jeden raz.

Finbo koncentruje się na długofalowej współpracy z każdym Klientem. Pracownicy zawsze starają się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego z Klientów. W trosce o komfort w korzystaniu z usług, Finbo regularnie wprowadza usprawnienia techniczne w oparciu o badanie oczekiwań i potrzeb swoich Klientów. Jest to również firma, która kieruje się najwyższymi standardami etycznymi i działa zgodnie z przepisami prawa.

Pożyczkę może otrzymać osoba, która:

1. Jest w wieku od 20 do 75 lat,
2. Posiada własny numer telefonu komórkowego,
3. Posiada osobisty rachunek bankowy,
4. Posiada ważny dowód osobisty,
5. Jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
6. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Pierwsza Promocyjna pożyczka

W Finbo Pierwsza Promocyjna Pożyczka jest bez żadnych opłat. Oznacza to, że spłacasz dokładnie taką samą kwotę, jaką otrzymałeś. Jest to promocja przeznaczona specjalnie dla nowych klientów. Jedynym warunkiem otrzymania promocyjnych warunków Pierwszej Promocyjne Pożyczki jest terminowe dokonanie jej spłaty. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie otrzymać to 3 000 zł. Posiadanie pożyczki w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytu bankowego nie stanowi przeszkody dla otrzymania pożyczki od Finbo.

Kolejna pożyczka

Przy kolejnej pożyczce nie musimy już uzupełniać formularza ani dokonywać opłaty weryfikacyjnej. Wystarczy wybrać kwotę, zapoznać się z prowizją za pożyczkę i kliknąć “Weź pożyczkę”. Wszystkie szczegóły dotyczące pożyczki jaką otrzymałeś od Finbo znajdują się po zalogowaniu na Twoim Profilu Klienta. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostaną natychmiast przelane na Twoje konto.

Zalety:

1. Bardzo czytelna i przejrzysta strona internetowa
2. Wygodna i szybka rejestracja, która czynna jest całą dobę
3. Możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki nawet do 30 dni
4. Szybkie rozpatrzenie wniosku o pożyczkę
5. Profesjonalna obsługa klienta
6. Bardzo wysoka kwota pierwszej pożyczki do 3.000 zł

Wady:

1. Ograniczenie wiekowe od 20 do 75 lat
2. Brak możliwości wzięcia więcej niż jednej pożyczki w tym samym czasie


Sprawdź również inne oferty chwilówek online:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
2 500 zł10 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2 000 zł15 dni30 dni0 złZłóż wniosek
1 500 zł1 dzień30 dni10 złZłóż wniosek
1 500 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek


Finbo
4.6 (92.73%) 22 głosów

Zobacz także:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *