fbpx
Menu Zamknij

Giełda Bitbay to największa giełda kryptowalut w Polsce. 

BitBay to największa giełda kryptowalut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie, która zadebiutowała w 2014 roku w Polsce. Założycielem platformy i wieloletnim CEO jest Sylwester Suszek – ewangelista kryptowalut i mówca na konferencjach branżowych. Współzałożyciel dwóch dużych firm z branży finansowej, które pomogły mu stworzyć wraz z partnerami niezawodną, ​​rozwijającą się giełdę. W maju 2018 r. BitBay przeniósł się na Maltę i wciąż ewoluuje pod czujnym okiem nowego prezesa – Pawła Sobków. 1 listopada Pinewood Estonia OÜ został operatorem platformy BitBay z licencją na prowadzenie giełdy kryptowalut w Estonii.

Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay – Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudować silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut.

Bezpieczeństwo


Druga wersja systemu miała odsłonę w 2015 roku. Zostały udoskonalone procedury oraz wprowadzone ułatwienia dla użytkowników oraz pierwsze profesjonalne narzędzie traderskie. Pojawiły się również nowe kryptowaluty takie jak Etherum, Litecoin, Lisk. W zespole pracowało już 31 osób. Jednocześnie rozpoczęliśmy ekspansję międzynarodową, otwierając drugi oddział w Amsterdamie.

Na początku 2016 roku rozpoczęliśmy pracę nad wersją platformy BitBay 3.0. W tym czasie nasz zespół powiększył się do 70 osób. W międzyczasie pojawiły się nowe produkty, takie jak BitcoinCantor i płatności Bitcoin.

Załóż konto na bitbay i zacznij inwestować i zarabiać na kryptowalutach


Bitbay
5 (100%) 9 głosów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *