fbpx
Menu Zamknij

Ale gotówka!

Życie bywa przewrotne. Mimo, że staramy się oszczędzać pieniądze oraz wydawać je mądrze, to każdemu z nas może przydać się zastrzyk gotówki. Jeżeli nie mamy ochoty składać wielu dokumentów w bankach, czekać na decyzję i liczyć się z oprocentowaniem, to wspaniałym rozwiązaniem będzie pożyczka pozabankowa Ale gotówka.

Pierwsza pożyczka

Przy składaniu wniosku pierwszy raz jesteśmy w stanie otrzymać kwotę do 5 000 zł na 30 dni. Działalność oparta jest na najnowszych technologiach, dlatego nie będą tu wymagane żadne dodatkowe dokumenty ani zaświadczenia. Do wzięcia pożyczki potrzebne nam będzie jedynie:
1. Urządzenie z dostępem do internetu
2. Telefon kontaktowy
3. Numer konta bankowego, którego jest się właścicielem.

Cała procedura odbywa się w 100% online a decyzję dostajemy w bardzo krótkim czasie. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze znajdą się na naszym koncie w zaledwie kilka chwil. W przypadku pierwszej pożyczki udzielany jest rabat w wysokości 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki. Warunkiem natomiast jest terminowa spłata zobowiązania. W przypadku naruszenia terminu spłaty będziesz zobowiązany do spłaty Pożyczki z prowizją i odsetkami zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W przypadku spłaty pożyczki promocyjnej po upływie dnia spłaty, rabat 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki ulega anulowaniu.

Kolejna pożyczka

Po spłacie pierwszej pożyczki możemy złożyć wniosek o kolejną, z możliwie wyższą kwotą. Proces jest prosty i intuicyjny a decyzja kredytowa jest bardzo szybka. Jeżeli zaistnieje potrzeba przedłużenia terminu spłaty pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość refinansowania pożyczki. A jeżeli wystąpisz o pożyczkę refinansującą w kwocie wyższej niż dotychczasowa pożyczka, nadwyżka zostanie przekazana na Twoje konto bankowe. Każdą pożyczkę możesz również spłacić przed terminem spłaty. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy kierować swoje pytania zarówno telefonicznie jak i drogą mailową. Konsultanci dostępni są dla nas od pn.-pt. 8:00-20:00, sb. 8:00-15:00 pod numerem 22 201 27 76 lub mailowo kontakt@alegotowka.pl

Partnerami alegotowka.pl są:

1. Polski związek instytucji pożyczkowych
2. BIG Info Monitor
3. ERIF Rejestr Dłużników
4. Krajowy Rejestr Długów

O firmie

Alegotowka.pl oparta jest na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz szczególnie dba o najwyższą jakość obsługi i zadowolenie Klientów. Analiza wszystkich wniosków o pożyczkę zawsze przeprowadzana jest rzetelnie, w oparciu o indywidualne kryteria. Liczba zadowolonych klientów jest dowodem na to, że spełniane są nasze oczekiwania oraz zachowane bezpieczeństwo. Oferty nie zawierają ukrytych kosztów, gwiazdek czy też niezrozumiałych zapisów. Alegotowka.pl stara się pokazywać warunki swojej pożyczki w możliwie najprostszy sposób.

Zalety:

1. Wnioski składane w 100% online
2. Warunki potrzebne do otrzymania pożyczki zredukowane do minimum
3. Gwarancja bezpieczeństwa w zakresie przekazywania danych
4. Intuicyjna i czytelna strona
5. Możliwość refinansowania pożyczki

Wady:

1. Możliwość wzięcia tylko jednej pożyczki w jednym czasie
2. Niska kwota pierwszej pożyczki 2 000 zł


 Spróbuj innej darmowej chwilówki:

FIRMAPOŻYCZASZOKRES ODOKRES DOKOSZTWYBIERZ OFERTĘ
3000 zł5 dni30 dni0 złZłóż wniosek
3000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
2000 zł7 dni30 dni0 złZłóż wniosek
Ale gotówka
5 (100%) 15 głosów

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *